Edukacja finansowa najmłodszych

Share

W firmie Sailing Byte wierzymy w edukację od najmłodszych lat. Mając jednak na uwadze, że tak ważny temat, jakim są finanse, w naszym systemie edukacji jest traktowany bardzo pobieżnie, a także obserwując niedostateczne zapoznanie dzieci z tym tematem, postanowiliśmy działać. Dlatego zdecydowaliśmy się dzielić się materiałami wysokiej jakości z placówkami pełniącymi funkcje wychowawcze oraz edukacyjne. Wsparcie znaleźliśmy w projekcie ABC Ekonomii prowadzonym przez firmę ABC Czepczyński. Mamy nadzieję, że dostarczone materiały przyczynią się do edukacji naszych pociech – pomagając im zarówno w młodym wieku lepiej zrozumieć systemy monetarne, jak i w przyszłości lepiej zarządzać swoimi budżetami.

W dzieciach leży przyszłość nie tylko nas, ale i całego państwa, dlatego edukacja od najmłodszych lat jest taka ważna. Dzięki projektowi ABC Ekonomii jesteśmy w stanie dostarczyć Wam te materiały oraz rozprzestrzeniać ideę edukacji finansowej od najmłodszych lat.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w tym zakresie, prowadzisz placówkę zajmującą się wychowaniem lub edukacją dzieci - zgłoś się do nas, możemy wspólnie pracować nad szczytnym celem, który będzie owocował w przyszłości!


Share

Categories

Author

Łukasz Pawłowski

CEO of Sailing Byte

I am running Sailing Byte - a Software House that focuses on Laravel and React, but doesn't constrain to it; we have also done projects using C#, Unity, Flutter, SwiftUI and other. My role is to organize and deliver software using Agile methods - by providing experience and technical knowledge and proper set of tools to cooperate with our clients.

During our journey I have met all kind of great people, who also took part in our success - both our clients and business partners who are part of our success and who also helped us to elevate Sailing Byte as polish software house, that is providing quality development not only in eastern Europe, but also UK and USA.

Suggested Posts

Let's talk