Edukacja finansowa najmłodszych

Share


W firmie Sailing Byte wierzymy w edukację od najmłodszych lat. Mając jednak na uwadze, że tak ważny temat, jakim są finanse, w naszym systemie edukacji jest traktowany bardzo pobieżnie, a także obserwując niedostateczne zapoznanie dzieci z tym tematem, postanowiliśmy działać. Dlatego zdecydowaliśmy się dzielić się materiałami wysokiej jakości z placówkami pełniącymi funkcje wychowawcze oraz edukacyjne. Wsparcie znaleźliśmy w projekcie ABC Ekonomii prowadzonym przez firmę ABC Czepczyński. Mamy nadzieję, że dostarczone materiały przyczynią się do edukacji naszych pociech – pomagając im zarówno w młodym wieku lepiej zrozumieć systemy monetarne, jak i w przyszłości lepiej zarządzać swoimi budżetami.

W dzieciach leży przyszłość nie tylko nas, ale i całego państwa, dlatego edukacja od najmłodszych lat jest taka ważna. Dzięki projektowi ABC Ekonomii jesteśmy w stanie dostarczyć Wam te materiały oraz rozprzestrzeniać ideę edukacji finansowej od najmłodszych lat.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w tym zakresie, prowadzisz placówkę zajmującą się wychowaniem lub edukacją dzieci - zgłoś się do nas, możemy wspólnie pracować nad szczytnym celem, który będzie owocował w przyszłości!


Share


Let's talk